Mikroskopy edukacyjne, RED 100
Treść:
1
Numer produktu:
6285856
Informacje dot. produktu "Mikroskopy edukacyjne, RED 100"
- Monokular 45°, obracany o 360°
- Odwrócony potrójny rewolwer
- Oddzielny system zgrubnego i dokładnego ogniskowania
- Przesuwny stolik z jednodotykowymi klipsami na próbki
- Kondensor 0,65 N.A. z przysłoną irysową
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, ładowarka, akumulatory
| Ciężar: | 4.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 234 mm |
| Kondensator: | 0,65 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100102900022 |
| Obrotowy nosek: | 3-krotny |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 152 mm |
| Typ: | RED 100 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 152 x 234 x 334 mm |
| Wysokość: | 334 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |