Mikroskopy edukacyjne, RED 131
Treść:
1
Numer produktu:
4685580
Informacje dot. produktu "Mikroskopy edukacyjne, RED 131"
Do zastosowań w szkołach, na uniwersytetach i w laboratoriach.
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, ładowarka, akumulatory
- W zależności od modelu, 1 lub 2 okulary szerokokątne WF10X/18 mm
- Ze wskaźnikiem
- Obiektywy achromatyczne EA 4X, 10X, 40X
- Oświetlenie LED 3,5 V, 70 mW z regulacją intensywności
- Zasilacz z ładowarką lub akumulatorami
- Dodatkowy pionowy tubus współobserwatora
- Monokular 45°, obracany o 360°
- Odwrócony poczwórny rewolwer
- Współosiowy system zgrubnego i dokładnego ogniskowania
- Wbudowany współosiowy stolik mechaniczny w niskiej pozycji
- Kondensor Abbego 1,25 N.A. z przysłoną irysową
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa, ładowarka, akumulatory
| Ciężar: | 4.7 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 234 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100102900729 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Probówka: | Monokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Szerokość: | 152 mm |
| Typ: | RED 131 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 152 x 234 x 334 mm |
| Wysokość: | 334 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |