Mikroskopy binokularowe B1-220E-SP dla edukacji i laboratoriów
Treść:
1
Numer produktu:
6284968
Informacje dot. produktu "Mikroskopy binokularowe B1-220E-SP dla edukacji i laboratoriów"
Wysoka jakość i nowe wzornictwo. Seria B1 jest przeznaczona do szerokiego zakresu badań laboratoryjnych i akademickich. Seria Elite z udoskonaloną optyką i mechaniką pozwala na efektywną pracę przez wiele lat.
- Głowica binokularowa 45° / tubus fotograficzny 30°,rotacja 360°
- Okulary szerokokątne WF10X/18 mm
- 4-miejscowy uchwyt rewolwerowy
- Obiektywy Semi-Plan SP 4X, 10X, 40X S, 100X S-Oil
- Współosiowe ogniskowanie zgrubne i precyzyjnez regulacją oporu
- Mechaniczny stolik przedmiotowy ze współosiowym, bezzębatkowym mechanizmem ruchu
- Kondensor Abbego (N.A. 1,25) z przesłoną irysową
- Oświetlenie LED 3 W zregulacją intensywności
- Zasilanie 100-240 V
- Pokrywa ochronna i olejek immersyjny
| Ciężar: | 6.8 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 245 mm |
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100100501152 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x, 100x |
| Szerokość: | 190 mm |
| Typ: | B1-220E-SP |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 190 x 245 x 380 mm |
| Wysokość: | 380 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |