Mikroskopy B1 Elite
Treść:
1
Numer produktu:
4685486
Informacje dot. produktu "Mikroskopy B1 Elite"
Seria B1 Elite obejmuje szeroki zakres codziennej pracy w szkołach i laboratoriach.
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa
- Monokular 45°, binokular 45°, trinokular 30°, obracane o 360°
- Okulary szerokokątne WF 10X/18mm
- Poczwórny rewolwer
- Obiektywy Semi-Plan SP 4X, 10X, 40X S
- Regulacja dioptrii na obu gniazdach okularów
- Współosiowy system zgrubnego i dokładnego ogniskowania z regulacją napięcia
- Wbudowany niskopozycyjny współosiowy stolik mechaniczny bez stojaka
- Kondensor Abbego z regulacją ostrości 1,25 N.A. i przysłoną irysową
- Oświetlenie LED 3 W z regulacją intensywności
Zakres dostawy:
Mikroskop, osłona przeciwpyłowa
| Kondensator: | Abbe 1,25 |
|---|---|
| Kąt nachylenia rury: | 45° |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 1100100501157 |
| Obrotowy nosek: | 4-krotny |
| Probówka: | Binokular |
| Rodzaj światła: | LED |
| Soczewki powiększające: | 4x, 10x, 40x |
| Typ: | B1-220E-SP |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V |