Mieszadło magnetyczne RCT basic
Treść:
1
Numer produktu:
4686537
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne RCT basic"
Z grzaniem. Najnowsza generacja RCT basic o sprawdzonej jakości z dodatkowymi funkcjami:
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, sonda temperatury PT 1000.60, 1 x mieszadło magnetyczne IKAFLON® 30, 1 x mieszadło magnetyczne IKAFLON® 40, śrubokręt
- Szklana powierzchnia obudowy zapewniająca optymalną odporność chemiczną i łatwe czyszczenie
- Duży wyświetlacz ze wskaźnikiem LED
- Podświetlane symbole do wyświetlania ważnych informacji o stanie
- Interfejs USB/RS232
- Z miękkim startem
- Dwa zoptymalizowane tryby kontroli temperatury do szybkiego nagrzewania lub precyzyjnej kontroli temperatury bez przeregulowania
- Regulowany obwód bezpieczeństwa temperatury płyty grzewczej
- Ostrzeżenie o gorącej powierzchni (ciepło resztkowe >50 °C), nawet gdy urządzenie jest wyłączone
- Automatyczne wyłączenie funkcji regulacji temperatury, jeśli podłączona zewnętrzna sonda temperatury nie jest zanurzona w medium lub jest uszkodzona
- Gniazdo DIN 12878 do podłączenia elektronicznego termometru kontaktowego, np. ETS-D5 w celu precyzyjnej kontroli temperatury
- Zamknięta obudowa (IP 42) gwarantuje długą żywotność
- Aluminiowa płyta grzewcza zapewniająca optymalny transfer ciepła
- Mocne sprzęgło magnetyczne
- Kod QR zapewniający szybki dostęp do informacji o urządzeniu, akcesoriów, plików do pobrania i przedłużenia gwarancji
Zakres dostawy: Mieszadło magnetyczne, sonda temperatury PT 1000.60, 1 x mieszadło magnetyczne IKAFLON® 30, 1 x mieszadło magnetyczne IKAFLON® 40, śrubokręt
| Ciężar: | 2400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność regulacji temperatury ogrzewania: | ±5 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 360 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 6.5 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 310 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Materiał obudowy: | Szkło |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura bezpieczeństwa: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 650 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025005927 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stop aluminium |
| Prędkość: | 50 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 50 ... 360 °C |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 310 °C |
| Typ: | RCT basic |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |