Termometry kontaktowe, ETS-D5
Treść:
1
Numer produktu:
9720241
Informacje dot. produktu "Termometry kontaktowe, ETS-D5"
Możliwe 3 tryby pracy, dostosowane do różnych aplikacji.
Tryb pracy A: Do pracy ze zmiennymi parametrami (od -50°C do 450°C). Zabezpieczenie temperaturowe regulowane.
Tryb pracy B: Odpowiedni do powtarzalnych czynności w jednakowych warunkach i przy jednakowych parametrach.
Tryb pracy C: Odpowiedni do pracy nienadzorowanej.
Tryb pracy A: Do pracy ze zmiennymi parametrami (od -50°C do 450°C). Zabezpieczenie temperaturowe regulowane.
Tryb pracy B: Odpowiedni do powtarzalnych czynności w jednakowych warunkach i przy jednakowych parametrach.
Tryb pracy C: Odpowiedni do pracy nienadzorowanej.
- Elektroniczny kontroler (PID)
- Funkcja reset
- W zestawie czujnik temp. ze stali nierdzewnej, H 62.51
- Do wszystkich mieszadeł magnetycznych zgodnych z normą DIN 12878 klasa 2, posiadających złącze AD-C1 do podłączania termometrów kontaktowych, np. IKA, Heidolph i Corning.
| Ciężar: | 0.2 kg |
|---|---|
| Głębokość: | 22 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 16 V·DC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Min. Napięcie: | 8 V·DC |
| Numer artykułu producenta: | 0003378000 |
| Rozdzielczość: | 0.1 K |
| Szerokość: | 82 mm |
| Temperatura: | -50 ... 450 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ: | ETS-D5 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 82 x 22 x 83 mm |
| Wysokość: | 83 mm |
| Zasilanie: | 8 ... 16 V·DC |