Mieszadło magnetyczne RCT 5 digital
Treść:
1
Numer produktu:
4669085
Informacje dot. produktu "Mieszadło magnetyczne RCT 5 digital"
Mocne mieszadło magnetyczne z powierzchnią szklaną do wymagających zadań mieszania. Proces mieszania może być indywidualnie zaprogramowany od początku do końca, dzięki czemu reakcja przebiega pewnie i bezpiecznie nawet bez nadzoru.
- Możliwa zmiana kierunku mieszania
- Regulowane funkcje zegara sterującego lub programowanie sekwencji
- Płyta robocza wykonana z białej, odpornej na zarysowania powłoki ceramicznej
- Ostrzeżenie w przypadku gorącej powierzchni
- Regulowany obwód bezpieczeństwa do 370°C
- Interfejs USB-/RS232
| Ciężar: | 2600 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność regulacji temperatury ogrzewania: | ±5 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 270 mm |
| Głębokość przestrzeni roboczej: | 137 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 370 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 7.5 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 310 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura bezpieczeństwa: | 50 °C |
| Moc cieplna: | 850 W |
| Moc znamionowa: | 900 W |
| Numer artykułu producenta: | 0020002704 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Aluminium/ceramika |
| Powierzcnia robocza (szer. x gł.): | 137 x 137 mm |
| Prędkość: | 50 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Szerokość powierzchni roboczej: | 137 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 50 ... 370 °C |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 310 °C |
| Typ: | RCT 5 digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |