Mieszadła magnetyczne IKA plate (RCT digital)
Treść:
1
Numer produktu:
6286692
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne IKA plate (RCT digital)"
Ze szklaną powierzchnią. Regularne aktualizacje oprogramowania systemowego. Kontrola kinetyki i wrażliwych reakcji jest wspierana przez zintegrowany timer i funkcję licznika.
Zakres dostawy:mieszadło magnetyczne, czujnik temperatury PT1000
- Możliwość zmiany kierunku mieszania
- Płyta grzejna wykonana ze stopu aluminium optymalnie przekazuje ciepło
- Czytelny wyświetlacz LCD
- Obudowa ze szkła ułatwia czyszczenie i zapewnia odporność chemiczną
- Kontrola temperatury bezpośrednio w próbce za pomocą czujnika temperatury PT1000
- Regulowane zabezpieczenie nadtemperaturowe do 360°C
- IKA SmartTemp®- ostrzeżenie o gorącej powierzchni (aby chronić przed poparzeniami)
- Timer
- Interfejs USB / RS232
- 10 lat gwarancji
Zakres dostawy:mieszadło magnetyczne, czujnik temperatury PT1000
| Ciężar: | 2400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność regulacji temperatury ogrzewania: | ±5 °C |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Głębokość: | 270 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. bezpieczna temperatura: | 370 °C |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 1500 1/min |
| Maks. szybkość ogrzewania: | 6.5 °C/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 310 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 20 l |
| Materiał obudowy: | Szkło |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Min. temperatura bezpieczeństwa: | 50 °C |
| Min. temperatura grzania: | 10 °C |
| Moc cieplna: | 600 W |
| Moc znamionowa: | 650 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025004601 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stop aluminium |
| Prędkość: | 50 ... 1,500 1/min |
| Prędkość minimalna: | 50 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 160 mm |
| Temperatura bezpieczna: | 50 ... 370 °C |
| Temperatura ogrzewania: | 10 ... 310 °C |
| Typ: | RCT digital |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 160 x 270 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 220 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Tak |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 135 mm |