Mieszadła mechaniczne OHS Digital
Treść:
1
Numer produktu:
4666667
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne OHS Digital"
Wydajne, wytrzymałe mieszadła mechaniczne z wyświetlaczem i elektroniczną regulacją prędkości obrotowej. Ze zintegrowanym wyłącznikiem czasowym i zabezpieczeniem przed przeciążeniem, przegrzaniem i przeciążeniem prądowym.
- Stabilny moment obrotowy w całym zakresie prędkości z automatyczną kompensacją
- Wskazanie momentu obrotowego na wyświetlaczu
- Wyświetlacz LED
- Zegar sterujący
- Zamek na klucz
- Bezszczotkowy, cichy silnik bezszczotkowy
- Wymiana wirnika bez użycia narzędzi
- Interfejs USB do instalowania aktualizacji oprogramowania
| Ciężar: | 4.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 25000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 40 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 115 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 13 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 25 l |
| Min. rozpiętość: | 1 mm |
| Numer artykułu producenta: | F20110493 |
| Prędkość: | 30 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 30 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 90 mm |
| Typ: | OHS 40 Digital |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 235 x 285 mm |
| Wysokość: | 285 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 1 ... 13 mm |
| Zasilanie: | 115 V, 60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Nie |
| Z timerem: | Tak |