Mieszadła mechaniczne OHS 200 Digital
Treść:
1
Numer produktu:
4666656
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne OHS 200 Digital"
Wydajne, wytrzymałe mieszadła mechaniczne z wyświetlaczem i elektroniczną regulacją prędkości obrotowej. Ze zintegrowanym wyłącznikiem czasowym i zabezpieczeniem przed przeciążeniem (temp. i zasilanie).
- Do wysokich lepkości do 100000 mPas lub dużych objętości do 100 l
- Z 2-biegową skrzynią biegów
- Zakres prędkości I: 6 do 400 obr./min
- Zakres prędkości II: 30 do 2000 obr./min
- Stabilny moment obrotowy w całym zakresie prędkości obrotowych z automatyczną kompensacją
- Wskazanie momentu obrotowego na wyświetlaczu
- Wyświetlacz LED
- Timer
- Zamek na klucz
- Bezszczotkowy, cichy silnik
- Wymiana wirnika bez użycia narzędzi
- Interfejs USB do instalowania aktualizacji oprogramowania
| Ciężar: | 4.6 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 235 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 100000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 200 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 13 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. rozpiętość: | 1 mm |
| Numer artykułu producenta: | F20100490 |
| Prędkość: | 6 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 6 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 90 mm |
| Typ: | OHS 200 Digital |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 90 x 235 x 315 mm |
| Wysokość: | 315 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 1 ... 13 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Nie |
| Z timerem: | Tak |