Mieszadła mechaniczne Hei-TORQUE Ultimate 400
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
6280302
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne Hei-TORQUE Ultimate 400"
Idealne do wymagających zadań, które muszą być powtarzalne i dokumentowalne. Duża liczba dodatkowych funkcji i trybów pracy pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.
Zakres dostawy: Mieszadło mechaniczne z kablem USB
- Dokładne wskazanie momentu obrotowego pokazuje każdą zmianę lepkości
- Stała prędkość nawet przy zmieniających się obciążeniach
- Możliwość zmiany kierunku obrotów
- Cyfrowy wyświetlacz 3,2" z łatwą obsługą (funkcja rampy, zapisywanie zaprogramowanych profili, praca okresowa, wyświetlanie obrotów i wykresu momentu obrotowego, timer z odliczaniem i czasem rzeczywistym)
- Wszystkie parametry związane z wydajnością mogą być ustawiane indywidualnie (intensywność rozruchu, granica prędkości obrotowej i momentu obrotowego)
- Bezpieczny start i zatrzymanie pracy za pomocą panelu dotykowego
- Minimalny poziom hałasu przy maksymalnej mocy (<50 dB)
- Interfejs RS 232 i USB
- Z 2-biegową skrzynią biegów
Zakres dostawy: Mieszadło mechaniczne z kablem USB
| Ciężar: | 5.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność prędkości: | ±1 % |
| Dokładność prędkości: | 1 % |
| Głębokość: | 247 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 250000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 400 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10.5 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 100 l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. rozpiętość: | 2.5 mm |
| Moc znamionowa: | 150 W |
| Numer artykułu producenta: | 501-64020-03 |
| Prędkość: | 10 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 10 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 93 mm |
| Typ: | Hei-TORQUE Ultimate 400 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 93 x 247 x 350 mm |
| Wysokość: | 350 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 2.5 ... 10.5 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |
