Mieszadło śmigłowe
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9816550
Informacje dot. produktu "Mieszadło śmigłowe"
- Zalecane do aplikacji o umiarkowanej lub dużej prędkości mieszania
- Do mieszania substancji o umiarkowanej lub dużej lepkości
- Doskonałe w celach homogenizowania i zawieszania
- Wytwarzają przepływ osiowy
| Długość: | 400 mm |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 509-30000-00 |
| Rodzaj mieszadła: | Mieszadło śmigłowe |
| Schemat przepływu: | Osiowy |
| Typ: | PR 30 |
| UNSPSC: | 41103816 |
| Ø Głowicy mieszającej: | 58 mm |
| Ø Wału mieszadła: | 8 mm |