Mieszadła mechaniczne Hei-TORQUE Core
Heidolph Scientific
Treść:
1
Numer produktu:
9812678
Informacje dot. produktu "Mieszadła mechaniczne Hei-TORQUE Core"
Kompaktowe, elektroniczne mieszadło mechaniczne dla łatwej obsługi.
- Może być zintegrowany z systemami zamkniętymi, takimi jak wyciągi, reaktory lub systemy produkcyjne
- Nadaje się do mediów o niskiej i średniej lepkości
- Uchwyt szybkomocujący do narzędzi do mieszania o średnicy do 10 mm
- Przycisk "Max" do krótkotrwałej pracy przy maksymalnej prędkości obrotowej
- Funkcja timera
- Cyfrowy wskaźnik prędkości obrotowej
- Automatyczne wyłączanie z zabezpieczeniem przed przegrzaniem
| Ciężar: | 2.3 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 195 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 42 |
| Maks. Lepkość: | 10000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 65 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 10.5 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 25 l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 105 W |
| Numer artykułu producenta: | 501-60410-03 |
| Prędkość: | 20 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 20 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 70 mm |
| Typ: | Hei-TORQUE Core |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 195 x 282 mm |
| Wysokość: | 282 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 10.5 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Tak |