Mieszadła magnetyczne / płyty grzejne, RH basic 2
Treść:
1
Numer produktu:
4008057
Informacje dot. produktu "Mieszadła magnetyczne / płyty grzejne, RH basic 2"
Niedrogie mieszadła magnetyczne z płytą grzejną wykonaną ze stali nierdzewnej.
| Ciężar: | 2400 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 ... 40 °C |
| Głębokość: | 220 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 21 |
| Kolor obudowy: | Niebieski |
| Liczba punktów mieszania: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. temperatura ogrzewania: | 320 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 80 % |
| Maks. wydajność mieszania: | 10 l |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 5 °C |
| Moc cieplna: | 400 W |
| Moc znamionowa: | 415 W |
| Numer artykułu producenta: | 0003339002 |
| Powierzchnia mieszania materiałów: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Prędkość: | 100 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 100 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 168 mm |
| Temperatura ogrzewania: | RT ... 320 °C |
| Typ: | RH basic 2 |
| Typ wtyczki: | UK |
| UNSPSC: | 41103806 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 168 x 220 x 105 mm |
| Wysokość: | 105 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z przyłączem na zewnętrzny czujnik temperatury: | Nie |
| Z timerem: | Nie |
| Ø powierzchni roboczej: | 125 mm |