Mierniki wieloparametrowe MultiLine® 3510 IDS Set 3
Treść:
1
Numer produktu:
6283710
Informacje dot. produktu "Mierniki wieloparametrowe MultiLine® 3510 IDS Set 3"
Profesjonalne cyfrowe mierniki wieloparametrowe do pomiarów mobilnych, przygotowanie bezprzewodowe, rejestrowanie ręczne lub automatyczne (interwał czasowy). Łatwy do czyszczenia miękką szczotką pod strumieniem wody. Sekwencyjny pomiar wieloparametryczny. Wszystkie sondy WTW IDS: pH, ORP, czujniki tlenu rozpuszczonego, komórki i czujniki zmętnienia mogą być podłączone do kanałów uniwersalnych, za pomocą modułu kablowego lub bezprzewodowego, Przesyłanie danych do komputera za pomocą MultiLab® Importer. Z interfejsem Mini USB-B i czarno-białym wyświetlaczem.
Zakres dostawy: W walizce znajduje się miernik, czujnik konduktometryczny TetraCon® 925, baterie, kabel USB
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Głębokość: | 180 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 67 |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Numer artykułu producenta: | 2FD353 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 80 mm |
| Typ: | Multi 3510 Set 3 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 80 x 180 x 55 mm |
| Wysokość: | 55 mm |
| Złącza: | Mini USB-B |