IDS pH electrodes SenTix® SP-T 900 | Type: SenTix® Sp-T 900-P
Treść:
1
Numer produktu:
6491824
Informacje dot. produktu "IDS pH electrodes SenTix® SP-T 900 | Type: SenTix® Sp-T 900-P"
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Elektrolit: | Referid® |
| Kształt membrany: | Włócznia |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wartość pH: | 13 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 103766 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® Sp-T 900-P |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki |
| Zakres pH: | 2 ... 13 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |