Mierniki próżni, DCP 3000, bez czujnika
Treść:
1
Numer produktu:
7940260
Informacje dot. produktu "Mierniki próżni, DCP 3000, bez czujnika"
Mierniki DCP 3000 służą do pomiarów próżni w zakresie. Czytelny, podświetlany wyświetlacz pokazuje wartości mierzone przez wszystkie czujniki (aby zmienić wskazywany czujnik wystarczy jedynie przekręcić pokrętło). Wielostanowiskowe pomiary mogą być realizowane za pomocą maksymalnie do 8 zewnętrznych głowic (4 ceramiczne, membranowe - typ VSK 3000 i 4 VSP 3000) jednocześnie podłączonych do manometru DCP 3000. Komunikacja między DCP 3000 i zewnętrznymi komponentami odbywa się poprzez specjalnie zaprojektowany system VACUU·BUS®. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m.
Mierniki DCP 3000 służą do pomiarów próżni w zakresie. Czytelny, podświetlany wyświetlacz pokazuje wartości mierzone przez wszystkie czujniki (aby zmienić wskazywany czujnik wystarczy jedynie przekręcić pokrętło). Wielostanowiskowe pomiary mogą być realizowane za pomocą maksymalnie do 8 zewnętrznych głowic (4 ceramiczne, membranowe - typ VSK 3000 i 4 VSP 3000) jednocześnie podłączonych do manometru DCP 3000. Komunikacja między DCP 3000 i zewnętrznymi komponentami odbywa się poprzez specjalnie zaprojektowany system VACUU·BUS®. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m.
| Ciężar: | 440 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 124 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | 20683171 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 138 mm |
| Typ: | DCP 3000 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS |
| UNSPSC: | 40151502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 138 x 124 x 114 mm |
| Wysokość: | 114 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 230 V, 50/60 Hz |