Mierniki próżni, DCP 3000 z VSK3000
Treść:
1
Numer produktu:
9882206
Informacje dot. produktu "Mierniki próżni, DCP 3000 z VSK3000"
Mierniki DCP 3000 służą do pomiarów próżni w zakresie. Czytelny, podświetlany wyświetlacz pokazuje wartości mierzone przez wszystkie czujniki (aby zmienić wskazywany czujnik wystarczy jedynie przekręcić pokrętło). Wielostanowiskowe pomiary mogą być realizowane za pomocą maksymalnie do 8 zewnętrznych głowic (4 ceramiczne, membranowe - typ VSK 3000 i 4 VSP 3000) jednocześnie podłączonych do manometru DCP 3000. Komunikacja między DCP 3000 i zewnętrznymi komponentami odbywa się poprzez specjalnie zaprojektowany system VACUU·BUS®. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m.
Głowica pojemnościowa VSK 3000 mierzy ciśnienie niezależnie od rodzaju gazu, jest odporna na korozję i charakteryzuje się stabilnością oraz dokładnością pomiarów. Jednoczesne podłączenie maks. do 4 głowic umożliwia elastyczność pomiarów. System konfiguruje się automatycznie, jest łatwy w użyciu dzięki standardowym przyłączom i przedłużaczowi o dł. do 30 m.
Dostawa obejmuje: gotowy do użycia miernik próżni, 1 czujnik VSK 3000, przewód, zasilacz, instrukcję obsługi.
- Pomiary za pomocą zewnętrznego czujnika w wybranym miejscu
- Możliwość rozszerzenia systemu do 4 czujników jednocześnie
- Pojemnościowa, aluminiowo-ceramiczna głowica czujnika o dużej odporności chemicznej
- Duża dokładność i stabilność
- Odporny na rozpryski konwerter ciśnienia przeznaczony do pracy w trudnych warunkach
- Loger danych z pamięcią do 32000 pomiarów
Dostawa obejmuje: gotowy do użycia miernik próżni, 1 czujnik VSK 3000, przewód, zasilacz, instrukcję obsługi.
| Ciężar: | 440 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność: | ±1 mbar |
| Głębokość: | 124 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1080 mbar |
| Min. dopuszczalna temperatura otoczenia: | 10 °C |
| Min. napięcie baterii/akumulatora: | 100 V |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.1 mbar |
| Numer artykułu producenta: | 20683170 |
| Szerokość: | 144 mm |
| Typ: | DCP 3000 + VSK 3000 |
| Typ wtyczki: | UE/UK/CH/US/AUS/CN |
| UNSPSC: | 41-11-00-00 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 144 x 124 x 114 mm |
| Wysokość: | 114 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.1 ... 1,080 mbar |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |