Miernik temperatury testo 110
Treść:
1
Numer produktu:
4687955
Informacje dot. produktu "Miernik temperatury testo 110"
Urządzenie pomiarowe do prostego, szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury z zewnętrzną sondą temperatury NTC lub Pt100. Szczególnie nadaje się do stosowania w laboratoriach i w sektorze spożywczym. Dane pomiarowe mogą być przesyłane do smartfonów lub tabletów przez Bluetooth®. Połączenie z bezpłatną aplikacją testo Smart App umożliwia konfigurację urządzenia, a także wyświetlanie, przechowywanie i dokumentowanie pomiarów.
Zakres dostawy: Miernik temperatury, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
Do obsługi testo 110 wymagana jest sonda temperatury NTC lub Pt100. Prosimy zamawiać oddzielnie.
- 1 kanał pomiarowy
- Alarm akustyczny w przypadku przekroczenia wartości granicznych
- Szybka konfiguracja w aplikacji, historia graficzna, drugi ekran i pamięć danych pomiarowych w aplikacji testo Smart App
- Podświetlenie wyświetlacza
- Funkcja Hold
- Wyświetlanie wartości min./maks.
- Zgodność z HACCP, certyfikat wg EN 13485 do stosowania w sektorze spożywczym
Zakres dostawy: Miernik temperatury, torba transportowa, protokół kalibracji, baterie
Do obsługi testo 110 wymagana jest sonda temperatury NTC lub Pt100. Prosimy zamawiać oddzielnie.
| Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi: | Wymaga systemu iOS 13.0 lub nowszego, Android 8.0 lub nowszego, Bluetooth® 4.2. |
| Zasilanie: | 3 x AA |
| Klasa bezpieczeństwa: | IP 40, z obudową ochronną IP 65 |
| Baterii/akumulatora: | 3 x AA |
|---|---|
| Ciężar: | 187 g |
| Głębokość: | 135 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 3 |
| Liczba kanałów: | 1 |
| Numer artykułu producenta: | 05630110 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 60 mm |
| Typ: | testo 110 |
| Typ sondy: | Bez |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 60 x 135 x 28 mm |
| Wysokość: | 28 mm |