Liczniki kolonii Scan® 300, 500 i 1200
Treść:
1
Numer produktu:
6252217
Informacje dot. produktu "Liczniki kolonii Scan® 300, 500 i 1200"
Scan® 300 to automatyczny licznik kolonii, który zawiera podstawowe funkcje do liczenia na szalakch Petriego. Jest specjalnie przystosowany do zwykłych mediów w mikrobiologii żywności (PCA, MRS...). Z kamerą CCD o rozdzielczości 1 Megapiksela - zoom x 28. Zlicza kolonie na szlace Petriego w czasie krótszym niż pół sekundy, przy minimalnym rozmiarze kolonii 0,1 mm. Do wykrywania kolonii na płytkach okrągłych, powierzchniowych, spiralnych i w trybie kołowym Ø 55 - 90 mm.
Scan® 500 jest zaawansowanym technologicznie automatycznym licznikiem kolonii. Liczy kolonie na szalkach Petriego w czasie krótszym niż pół sekundy i daje szybki, dokładny, pełny i identyfikowalny odczyt wyników. Dzięki kamerze CCD i zaawansowanemu oprogramowaniu, łączy się z komputerem PC za pomocą połączenia Firewire, automatycznie eksportując wyniki do programu Excel.
Scan® 1200 to automatyczny licznik kolonii o wysokiej rozdzielczości, który oferuje szybkie i możliwe do prześledzenia wyniki liczenia. Szeroko stosowany w mikrobiologii żywności, zlicza kolonie i automatycznie zapisuje wszystkie dane do programu Excel. Wyposażony w aparat cyfrowy i zaawansowane oprogramowanie, łączy się z komputerem za pomocą połączenia Firewire. Scan® 1200 zlicza wszystkie kolonie, nawet z najmniejszych posiewów wgłębnych, redukcyjnych i spiralnych szalek Petriego Spiral®, PetriFilmTM oraz RIDATM Count/Sanita-kunTM , a także na membranach filtracyjnych i Compact DryTM.
Scan® 500 jest zaawansowanym technologicznie automatycznym licznikiem kolonii. Liczy kolonie na szalkach Petriego w czasie krótszym niż pół sekundy i daje szybki, dokładny, pełny i identyfikowalny odczyt wyników. Dzięki kamerze CCD i zaawansowanemu oprogramowaniu, łączy się z komputerem PC za pomocą połączenia Firewire, automatycznie eksportując wyniki do programu Excel.
Scan® 1200 to automatyczny licznik kolonii o wysokiej rozdzielczości, który oferuje szybkie i możliwe do prześledzenia wyniki liczenia. Szeroko stosowany w mikrobiologii żywności, zlicza kolonie i automatycznie zapisuje wszystkie dane do programu Excel. Wyposażony w aparat cyfrowy i zaawansowane oprogramowanie, łączy się z komputerem za pomocą połączenia Firewire. Scan® 1200 zlicza wszystkie kolonie, nawet z najmniejszych posiewów wgłębnych, redukcyjnych i spiralnych szalek Petriego Spiral®, PetriFilmTM oraz RIDATM Count/Sanita-kunTM , a także na membranach filtracyjnych i Compact DryTM.
| Ciężar: | 8.42 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 265 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 436.300 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 285 mm |
| Typ: | Scan﹤sup﹥®﹤/sup﹥ 300 |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 285 x 265 x 290 mm |
| Wysokość: | 290 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 55 ... 90 mm |