Liczniki kolonii Scan® 500
Treść:
1
Numer produktu:
6237357
Informacje dot. produktu "Liczniki kolonii Scan® 500"
Scan® 500 jest zaawansowanym technologicznie automatycznym licznikiem kolonii. Liczy kolonie na szalkach Petriego w czasie krótszym niż pół sekundy i daje szybki, dokładny, pełny i identyfikowalny odczyt wyników. Dzięki kamerze CCD i zaawansowanemu oprogramowaniu, łączy się z komputerem PC za pomocą połączenia Firewire, automatycznie eksportując wyniki do programu Excel.
| Ciężar: | 8.38 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 271 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 436.000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 287 mm |
| Typ: | Scan® 500 |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 287 x 271 x 289 mm |
| Wysokość: | 289 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 55 ... 90 mm |