Liczniki kolonii Scan® 1200
Treść:
1
Numer produktu:
9521960
Informacje dot. produktu "Liczniki kolonii Scan® 1200"
Scan® 1200 to automatyczny licznik kolonii o wysokiej rozdzielczości, który oferuje szybkie i możliwe do prześledzenia wyniki liczenia. Szeroko stosowany w mikrobiologii żywności, zlicza kolonie i automatycznie zapisuje wszystkie dane do programu Excel. Wyposażony w aparat cyfrowy i zaawansowane oprogramowanie, łączy się z komputerem za pomocą połączenia Firewire. Scan® 1200 zlicza wszystkie kolonie, nawet z najmniejszych posiewów wgłębnych, redukcyjnych i spiralnych szalek Petriego Spiral®, PetriFilmTM oraz RIDATM Count/Sanita-kunTM , a także na membranach filtracyjnych i Compact DryTM.
| Ciężar: | 9.4 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 263 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Ø szalki Petriego: | 90 mm |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Ø szalki Petriego: | 55 mm |
| Numer artykułu producenta: | 437.000 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 288 mm |
| Typ: | Scan® 1200 |
| UNSPSC: | 41113040 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 288 x 263 x 373 mm |
| Wysokość: | 373 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø szalki Petriego: | 55 ... 90 mm |