Lejki filtracyjne, stożkowe, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9052453
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, stożkowe, DURAN®"
Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Maks. Ø filtra: | 25 mm |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 258540309 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Porowatość: | 3 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 100 mm |
| Ø Filtra: | 25 mm |
| Ø Lejka: | 55 mm |
| Ø Trzonu: | 8 mm |