Lejki Buchnera, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9252034
Informacje dot. produktu "Lejki Buchnera, DURAN®"
Lejek Buchnera z krążkiem perforowanym. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Możliwość sterylizacji w autoklawie.
| Maks. Ø filtra: | 70 mm |
|---|---|
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 213413409 |
| Pojemność nominalna: | 220 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 190 mm |
| Ø Filtra: | 70 mm |
| Ø Lejka: | 90 mm |
| Ø Trzonu: | 18 mm |