Lejki filtracyjne, PP
Treść:
1
Numer produktu:
9251630
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, PP"
Półprzezroczyste. Szybki wypływ, dzięki kątowi nachylenia kielicha 60°. Praktyczny uchwyt z oczkiem do powieszenia. Odpowiednie do kontaktu z żywnością zgodnie z dyrektywą EC 10/2011.
| Długość uchwytu: | 90 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 41594 |
| Pojemność nominalna: | 342 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ø Lejka: | 120 mm |
| Ø Trzonu: | 11 mm |