Lejki filtracyjne, DURAN®, z krótką nóżką
Treść:
1
Numer produktu:
9251023
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, DURAN®, z krótką nóżką"
Z krótką nóżką. Zgodne z normą DIN ISO 4798. Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Można sterylizować w autoklawie.
| Długość uchwytu: | 120 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. Ø filtra: | 240 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. Ø Filtra: | 185 mm |
| Numer artykułu producenta: | 213515108 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 210 mm |
| Ø Filtra: | 185 ... 240 mm |
| Ø Lejka: | 120 mm |
| Ø Trzonu: | 16 mm |