Lejki analityczne, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6230319
Informacje dot. produktu "Lejki analityczne, PP"
Zaprojektowane specjalnie do chemii analitycznej. Każdy rozmiar mieści standardowych rozmiarów bibułę filtracyjną. Kąt rozwarcia lejka 60°. Korpus z zewnętrznymi i wewnętrznymi żebrowaniami. Autoklawowalny. Bezpieczny dla żywności.
| Długość uchwytu: | 37 mm |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 0014600 |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 63.4 mm |
| Ø Lejka: | 37 mm |
| Ø Trzonu: | 5 mm |