Lejki filtracyjne, DURAN®, do szybkiej filtracji
Treść:
1
Numer produktu:
9251237
Informacje dot. produktu "Lejki filtracyjne, DURAN®, do szybkiej filtracji"
DURAN®. Do szybkiej filtracji. Szklo typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP. Można sterylizować w autoklawie.
| Długość uchwytu: | 150 mm |
|---|---|
| Maks. Ø filtra: | 90 mm |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. Ø Filtra: | 70 mm |
| Numer artykułu producenta: | 213313702 |
| UNSPSC: | 41121809 |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ø Filtra: | 70 ... 90 mm |
| Ø Lejka: | 65 mm |
| Ø Trzonu: | 9 mm |