Łaźnie ultradźwiękowe z wytrząsaniem SONOSHAKE
Treść:
1
Numer produktu:
9877864
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe z wytrząsaniem SONOSHAKE"
Sonoshake składa się z dwóch urządzeń: łaźni ultradźwiękowej Sonorex Digitec DT 1028 F oraz wytrząsarki SA 1028.
Łaźnie Sonorex Digitec DT 1028 F
Wytrząsarki SA 1028:
Łaźnię ultradźwiękową SONOREX DIGITEC DT 1028 F można łatwo doposażyć w platformę wytrząsajacą SA 1028.
Łaźnie Sonorex Digitec DT 1028 F
- Odpowiednie do sonikacji próbek w kolbach i do odgazowywania (DEGAS)
- Płaskie łaźnie ultradźwiękowe ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej, wymiary wewn. 500 x 300 x 65 mm (dł. x szer. x gł.)
- Obudowa ze stali nierdzewnej, odporna na rozpryski, 535 x 325 x 205 mm (dł. x szer. x wys.)
- Zawór kulowy G 1/2
- Timer: 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15, 30 min, lub ciągły
- Szczytowa moc ultradźwiękowa 1280 W
- Nominalna moc ultradźwiękowa 320 W
- Częstotliwość 35 kHz, SweepTec®
- Pobór prądu 1,4 A
Wytrząsarki SA 1028:
- Analogowa regulacja czasu(od 1 do 15 minut, lub w sposób ciągły)i częstotliwości wytrząsania
- Ruch posuwisto-zwrotny: możliwość 4-stopniowego ustawienia do 200 cykli/min
- Stała amplituda 20 mm niezależna od załadunku
- Łatwa do zdjęcia platforma - łatwość mocowania uchwytów EK 10 -250 (zamawiane osobno)
- Wymiary podstawy ok. 410 x 280 mm (dł. x szer.)
- Ilość x obj.: kolby 36 x 10 ml, 36 x 25 ml,18 x 50 ml;lub 12 x 100 mllub 10 x 250 ml
- Wymagane miejsce na stole do Sonoshake: 850 x 360 mm (dł. x szer.)
Łaźnię ultradźwiękową SONOREX DIGITEC DT 1028 F można łatwo doposażyć w platformę wytrząsajacą SA 1028.
| Ciężar: | 9.7 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 35 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 325 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 33 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Moc ultradźwiękowa: | 320 W |
| Numer artykułu producenta: | 3257 |
| Pojemność nominalna: | 9.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 535 mm |
| Typ: | SONOSHAKE |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 500 x 300 x 65 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 535 x 325 x 205 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 65 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 205 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |