Wytrząsarki SA 1028 do Łaźnie ultradźwiękowe SONOSHAKE
Treść:
1
Numer produktu:
9877650
Informacje dot. produktu "Wytrząsarki SA 1028 do Łaźnie ultradźwiękowe SONOSHAKE"
- Analogowa regulacja czasu i częstotliwości wytrząsania
- Ruch posuwisto-zwrotny: możliwość 4-stopniowego ustawienia do 200 cykli/min
- Stała amplituda 20 mm niezależna od załadunku
- Łatwa do zdjęcia platforma - łatwość mocowania uchwytów EK 10 -250 (zamawiane osobno)
- Wymiary podstawy ok. 410 x 280 mm (dł. x szer.)
- Ilość x obj.: kolby 36 x 10 mL, 36 x 25 mL, 18 x 50 mL lub 12 x 100 mL lub 10 x 250 mL
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dla: | SONOSHAKE |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Numer artykułu producenta: | 3249 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ: | SA 1028 |
| UNSPSC: | 41103715 |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |