Łaźnie ultradźwiękowe serii XUB, cyfrowe
Treść:
1
Numer produktu:
6272538
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe serii XUB, cyfrowe"
Sterowane cyfrowo stołowe łaźnie ultradźwiękowe XUB oferują spójne i niezawodne działanie w różnych środowiskach. Kąpiele te oferują wysoką wydajność dając dokładny i precyzyjny proces ultradźwiękowy z jednolitym poziomem aktywności ultradźwiękowej.
Zakres dostawy:
Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS, roztworem do mycia ultradźwiękowego M2 (1 butelka 1l), kartą SD i kranem spustowym.
- Technologia Frequency LEAP zapewnia bardziej jednorodną aktywność ultradźwiękową w całym zbiorniku, redukując martwe punkty i fale stojące
- Zakres temperatury otoczenia od +5 do 70 °C
- Timer 0 do 99 min
- Zawór spustowy 3/8'' BSP
- Dokładna kontrola procesu pod względem czasu, temperatury, aktywności ultradźwiękowej, odgazowania i mocy
- Funkcja odgazowania do usuwania małych pęcherzyków z cieczy, co skraca całkowity czas działania ultradźwięków
- Regulowana moc, którą można zmniejszyć od 100 do 50 % w krokach co 5 %
- Odpowiednie dla zaawansowanych urządzeń w sektorze naukowym, takich jak odgazowywanie, sonochemia i rozpuszczanie w płynach
Zakres dostawy:
Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS, roztworem do mycia ultradźwiękowego M2 (1 butelka 1l), kartą SD i kranem spustowym.
| Ciężar: | 10.2 kg |
|---|---|
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 38 kHz |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 347 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Moc cieplna: | 450 W |
| Moc ultradźwiękowa: | 300 W |
| Numer artykułu producenta: | XUB18 |
| Pojemność nominalna: | 17.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 374 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | XUB18 |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 374 x 347 x 366 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 366 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Tak |