Łaźnie ultradźwiękowe XUBA3, analogowe, z podgrzewania
Treść:
1
Numer produktu:
6272539
Informacje dot. produktu "Łaźnie ultradźwiękowe XUBA3, analogowe, z podgrzewania"
Szeroka gama kompaktowych, sterowanych analogowo łaźni ultradźwiękowych zapewniających wysoki standard niezawodnej i efektywnej technologii ultradźwiękowej.
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS i roztworem czyszczącym M2 (1 butelka o pojemności 1l)
Szeroka gama kompaktowych, sterowanych analogowo łaźni ultradźwiękowych zapewniających wysoki standard niezawodnej i efektywnej technologii ultradźwiękowej.
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS i roztworem czyszczącym M2 (1 butelka o pojemności 1l)
- Doskonała podstawowa łaźnia ultradźwiękowa
- Szybkie, skuteczne, wydajne, łatwe i bezpieczne czyszczenie i obróbka różnych instrumentów, komponentów i roztworów
- Solidna konstrukcja zapewnia wyjątkową trwałość i niezawodność
- Panel sterowania łatwy do obsługi nawet w rękawicach
- Regulacja czasu od 0 do 15 minut w obu wannach
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS i roztworem czyszczącym M2 (1 butelka o pojemności 1l)
- Doskonała podstawowa łaźnia ultradźwiękowa
- Szybkie, skuteczne, wydajne, łatwe i bezpieczne czyszczenie i obróbka różnych instrumentów, komponentów i roztworów
- Solidna konstrukcja zapewnia wyjątkową trwałość i niezawodność
- Panel sterowania łatwy do obsługi nawet w rękawicach
- Regulacja czasu od 0 do 15 minut w obu wannach
Zakres dostawy: Łaźnia ultradźwiękowa z koszem ze stali nierdzewnej, pokrywą z tworzywa ABS i roztworem czyszczącym M2 (1 butelka o pojemności 1l)
| Częstotliwość ultradźwiękowa: | 44 kHz |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość zewnętrzna: | 180 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Moc cieplna: | 150 W |
| Moc ultradźwiękowa: | 35 W |
| Numer artykułu producenta: | XUBA3 |
| Pojemność nominalna: | 2.5 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 275 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | XUBA3 |
| UNSPSC: | 41102929 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 275 x 180 x 195 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 195 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z kurkiem: | Nie |