Łaźnie piaskowe ST
Treść:
1
Numer produktu:
9645819
Informacje dot. produktu "Łaźnie piaskowe ST"
Przystosowane do pracy ciągłej. Elektryczne płyty grzejne z termostatem i dodatkowym regulatorem mocy grzania. Kuweta z piaskiem przykręcona do płyty. Anodyzowana płyta aluminiowa. Doskonała równomierność rozkładu temp. Obudowa ze stali nierdzewnej. Wys. regulowana za pomocą nóżek.
| Ciężar: | 28 kg |
|---|---|
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość wewnętrzna: | 590 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 592 mm |
| Maks. Napięcie: | 400 V·3/N/PE |
| Maks. Temperatura: | 370 °C |
| Moc cieplna: | 4000 W |
| Numer artykułu producenta: | ST93-230 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Stałe połączenie |
| Szerokość wewnętrzna: | 440 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 442 mm |
| Temperatura: | 100 ... 370 °C |
| Temperatura min.: | 100 °C |
| Typ: | ST 93-230 |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 440 x 590 x 50 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 442 x 592 x 220 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 50 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 400 V·3/N/PE |
| Z napędem mieszadła: | Nie |