Łaźnie piaskowe SD
Treść:
1
Numer produktu:
9645801
Informacje dot. produktu "Łaźnie piaskowe SD"
Przystosowane do pracy ciągłej. Kuweta z piaskiem przykręcona do płyty. Anodyzowana płyta aluminiowa. Doskonała równomierność rozkładu temp. Obudowa ze stali nierdzewnej. Wys. regulowana za pomocą nóżek. Przewód zasilający o dł. ok. 1,7 m. Uziemiona wtyczka.
| Ciężar: | 13 kg |
|---|---|
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Działanie: | Pokrętło |
| Głębokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 358 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 370 °C |
| Moc cieplna: | 2200 W |
| Numer artykułu producenta: | SD7 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 360 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 358 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 370 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | SD 7 |
| Typ wtyczki: | UE |
| Typ wyświetlacza: | Bez wyświetlacza |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 360 x 360 x 50 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 358 x 358 x 220 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 50 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 220 mm |
| Wyświetlacz: | Analogowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z napędem mieszadła: | Nie |