Łaźnie olejowe, HB 1500
Treść:
1
Numer produktu:
9234510
Informacje dot. produktu "Łaźnie olejowe, HB 1500"
Uniwersalne łaźnie grzejne HB 1500, zaprojektowane do różnych aplikacji. Do termostatowania możliwe jest wykorzystanie oleju, piasku lub wody. Urządzenia posiadają zintegrowany mikroprocesorowy kontroler temperatury, umożliwiający swobodne programowanie i optymalizację procesu, w tym program ramp.
- Mikroprocesorowy kontroler z 4-cyfrowym 7-segmentowym wyświetlaczem, znaki wysokości 10 mm, kolor zielony
- Z funkcją samooptymalizacji i rampy
- Pomiar i zakres regulacji temp. do 260 °C
- Włącznik zasilania podświetlany na zielono
- Regulacja mocy grzania od 1 do 99 %
- Natychmiastowe, nieodwracalne odcięcie zasilania po osiągnięciu temperatury bezpieczeństwa
| Ciężar: | 8.6 kg |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 320 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 260 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | 43204011 |
| Pojemność nominalna: | 8 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 370 mm |
| Temperatura: | 20 ... 260 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | HB 1500 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 280 x 180 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 370 x 320 x 280 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 180 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 280 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z napędem mieszadła: | Nie |
| Ø wewnętrzna: | 280 mm |