Łaźnie olejowe, HB 1500-S
Treść:
1
Numer produktu:
9234513
Informacje dot. produktu "Łaźnie olejowe, HB 1500-S"
Uniwersalne łaźnie grzejne HB 1500-S, zaprojektowane do różnych aplikacji. Do termostatowania możliwe jest wykorzystanie oleju, piasku lub wody. Urządzenia posiadają zintegrowany mikroprocesorowy kontroler temperatury, umożliwiający swobodne programowanie i optymalizację procesu, w tym program ramp. Wyposażone podobnie jak HB 1500. Z dodatkowym zabezpieczeniem: oddzielnym sterownikiem mikroprocesorowym i wewn. czujnikiem temperatury. Po przekroczeniu temperatury bezpieczeństwa, ogrzewanie jest wyłączane całkowicie.
- Mikroprocesorowy kontroler z 4-cyfrowym 7-segmentowym wyświetlaczem, znaki wysokości 10 mm, kolor zielony
- Z funkcją samooptymalizacji i rampy
- Pomiar i zakres regulacji temp. do 260 °C
- Regulacja mocy grzania od 2 do 99 %
- Natychmiastowe, nieodwracalne odcięcie zasilania po osiągnięciu temperatury bezpieczeństwa
| Ciężar: | 8.6 kg |
|---|---|
| Głębokość zewnętrzna: | 320 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 260 °C |
| Materiał łaźni: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2000 W |
| Numer artykułu producenta: | 43204015 |
| Pojemność nominalna: | 8 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 370 mm |
| Temperatura: | 20 ... 260 °C |
| Temperatura min.: | 20 °C |
| Typ: | HB 1500-S |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41103702 |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x wys.): | 280 x 180 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 370 x 320 x 280 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 180 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 280 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V |
| Z napędem mieszadła: | Nie |
| Ø wewnętrzna: | 280 mm |