Lampa z lupą varioLED+
Treść:
1
Numer produktu:
6311119
Informacje dot. produktu "Lampa z lupą varioLED+"
Oświetlenie bez cieni i migotania. Jasność można dostosować do indywidualnych potrzeb. Może być stosowany z okularami do obserwacji odległości i widzenia bliskiego.
Zakres dostawy: Lupa do lampy, zacisk, śruba mocująca/zacisk stołowy na 18 do 74 mm, zasilacz (UE, UK, US)
- Możliwość przełączania między bezcieniowym oświetleniem pierścieniowym LED i oświetleniem segmentowym do sterowania powierzchnią
- Światło pierścieniowe z 84 długotrwałymi, wysokowydajnymi diodami LED
- Asferyczne lekkie soczewki PXM® z twardą powłoką cera-tec® zapewniają ostre, pozbawione zniekształceń obrazy
- Regulacja natężenia światła w 3 krokach
- Osłona na zawiasach jako ochrona przed kurzem (zdejmowana)
Zakres dostawy: Lupa do lampy, zacisk, śruba mocująca/zacisk stołowy na 18 do 74 mm, zasilacz (UE, UK, US)
| Specyfikacja | |
| Temperatura barwowa: | 6500 K |
| Strumień światła: | 1000 lm |
| Rozmiar soczewki: | Ø 132 mm |
| Odległość pracy: | 250 mm |
| Długość ramienia: | 800 mm |
| Odbicie: | 900 mm |
| Zasięg obrotu lupy: | 180° |
| Pobór mocy: | 12 W |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Ciężar: | 1300 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dioptrie: | 3.55 dpt |
| Długość statywu: | 800 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 40 |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 27773 |
| Powiększenie: | 1,9x |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 1000 lm |
| Temperatura koloru: | 6500 K |
| Typ soczewek: | Asferyczne |
| UNSPSC: | 41111713 |
| Zasilanie: | 110 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Ø Soczewki: | 132 mm |