Lampa z lupą varioLED flex
Treść:
1
Numer produktu:
4668670
Informacje dot. produktu "Lampa z lupą varioLED flex"
Optymalny zakres obrotu lupy dzięki podstawce na gęsiej szyjce w połączeniu z dwuosiowym mocowaniem soczewki. Komfortowa obsługa dzięki ergonomicznemu uchwytowi.
Zakres dostawy: Lupa do lampy, zasilacz (UE, UK, US)
- Wybór między bezcieniowym oświetleniem pierścieniowym a oświetleniem segmentowym do dokładnego badania powierzchni
- Asferyczna, lekka soczewka PXM®, z twardą powłoką cera-tec® dla uzyskania obrazu bez zniekształceń z ostrością od krawędzi do krawędzi
- Oświetlenie w pobliżu punktu na 2 cm w celu uzyskania oświetlenia bez cienia
- Zapewnia natychmiastową pełną moc oświetlenia
- Konstrukcja typu gęsia szyja z osłoną zapewniającą lepszą higienę pracy
- Trwałość diod LED wynosi ok. 50000 godzin, niskie zużycie energii
Zakres dostawy: Lupa do lampy, zasilacz (UE, UK, US)
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Dioptrie: | 6 dpt |
| Długość statywu: | 565 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Min. Napięcie: | 110 V |
| Numer artykułu producenta: | 27815 |
| Powiększenie: | 2,5x |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Strumień świetlny: | 260 lm |
| Temperatura koloru: | 9000 K |
| Typ soczewek: | Asferyczne |
| UNSPSC: | 41111713 |
| Zasilanie: | 110 ... 230 V, 50/60 Hz |
| Ø Soczewki: | 80 mm |