Lampa UV do sterylizacji
Treść:
1
Numer produktu:
6257667
Informacje dot. produktu "Lampa UV do sterylizacji"
| Długość fali: | 254 nm |
|---|---|
| Filtr (szer. x gł.): | 963 x 120 mm |
| Głębokość filtra: | 120 mm |
| Lampa: | UV |
| Moc lampy: | 3 x 30 W |
| Numer artykułu producenta: | 3121 3301 1 |
| Szerokość filtra: | 963 mm |
| Typ: | BVL-330.G |