Lampy UV
Treść:
1
Numer produktu:
9971916
Informacje dot. produktu "Lampy UV"
- Lampy UV z filtrami i bez filtrów* z różnymi długościami fali i o różnej mocy do szerokiego zakresu zastosowań
- Modele z możliwością wyboru długości fali do różnych zastosowań
- Stabilizacja elektroniczna (ECG), światło stabilne bez migotania, małe wymagania konserwacyjne
Inne modele dostępne na życzenie.
Uwaga: Statywy i uchwyty do lamp należy zamawiać osobno.
| Długość fali: | 312 nm |
|---|---|
| Filtr (szer. x gł.): | 295 x 76 mm |
| Głębokość filtra: | 76 mm |
| Lampa: | UV |
| Moc lampy: | 2 x 15 W |
| Numer artykułu producenta: | 3111 2152 1 |
| Szerokość filtra: | 295 mm |
| Typ: | BVL-215.M |