Laktodensymetr
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
4686404
Informacje dot. produktu "Laktodensymetr"
Coloured triple scale.
| Długość: | 210 mm |
|---|---|
| Maks. wartość zmierzona: | 1.040 g/ml |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.015 g/ml |
| Numer artykułu producenta: | 6631-15 |
| Podziałka: | 0.001 g/ml |
| Temperatura odniesienia: | 15 °C |
| UNSPSC: | 41113024 |
| Zakres pomiarowy: | 1.015 ... 1.040 g/ml |
| Z termometrem: | Nie |