Laktodensymetr
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
6237916
Informacje dot. produktu "Laktodensymetr"
| Długość: | 210 mm |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 40 °C |
| Maks. wartość zmierzona: | 1.035 g/ml |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.020 g/ml |
| Numer artykułu producenta: | 6610 |
| Podziałka: | 0.0005 g/ml |
| Temperatura: | 0 ... 40 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Temperatura odniesienia: | 20 °C |
| UNSPSC: | 41113024 |
| Zakres pomiarowy: | 1.020 ... 1.035 g/ml |
| Z termometrem: | Tak |