Naczynka gwintowane i wkładki, ND9, szeroka szyjka, LLG | Pojemność nominalna: 0.3 ml
Treść:
100
Numer produktu:
4008262
Informacje dot. produktu "Naczynka gwintowane i wkładki, ND9, szeroka szyjka, LLG | Pojemność nominalna: 0.3 ml"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt dna (zbiorniki na odczynniki): | Płaski |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 4008262 |
| Pojemność nominalna: | 0.3 ml |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wersja (Fiolki): | Inner cone, 0.3 ml |
| Wielkość zamknięcia: | ND9 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 11.6 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Z polem do opisu: | Nie |
| Ø: | 11.6 mm |