LLG-Short thread seals ND9, PP, ready assembled | Colour: Transparent
Treść:
100
Numer produktu:
4712518
Informacje dot. produktu "LLG-Short thread seals ND9, PP, ready assembled | Colour: Transparent"
| Grubość: | 1.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kolorowa septy: | Biały/przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Materiał septy: | Silikon/PP |
| Numer artykułu producenta: | 4712518 |
| Slot/szczelina: | Bez |
| Twardość Shore‘a: | 45 A |
| UNSPSC: | 41115724 |
| Wielkość zamknięcia: | ND9 |
| Z otworem: | Tak |
| Ø Otworu: | 6 mm |