Kwadratowe butelki na odczynniki bez zamknięcia, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
9072858
Informacje dot. produktu "Kwadratowe butelki na odczynniki bez zamknięcia, HDPE"
W naturalnym kolorze tworzywa lub białe. Wąska szyjka.
Zakrętki należy zamawiać osobno!
Zakrętki należy zamawiać osobno!
| Głębokość: | 85 mm |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000083992 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 85 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 85 x 85 x 221 mm |
| Wysokość: | 221 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 32 mm |