Butle, HDPE, szeroka szyjka, kwadratowe
Treść:
1
Numer produktu:
9072869
Informacje dot. produktu "Butle, HDPE, szeroka szyjka, kwadratowe"
Szeroka szyjka, kwadratowa. Kolory naturalne lub białe. Atest UN tylko dla ciał stałych (proszek i granulat). 50 ml i 350 ml bez certyfikatu UN.
Zamknięcie należy zamawiać oddzielnie.
Zamknięcie należy zamawiać oddzielnie.
| Głębokość: | 36 mm |
|---|---|
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000076398 |
| Pojemność nominalna: | 50 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 36 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 36 x 36 x 88.5 mm |
| Wysokość: | 88.5 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 28 mm |