Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres VIS
Treść:
1
Numer produktu:
6088668
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, zakres VIS"
| Zakres: | Materiał optyczny: |
| 260 - 2500 nm | HOQ 310H (UV) |
| 320 - 2500 nm | Specjalne szkło optyczne (OS) |
| 360 - 2500 nm | Szkło optyczne (OG) |
| Długość fali: | 360...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 50 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 55 mm |
| Maks. pojemność: | 88000 µl |
| Materiał: | Szkło optyczne specjalne |
| Numer artykułu producenta: | 704-003-50-10 |
| Pojemność: | 88,000 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Wieczko |
| Szerokość wewnętrzna: | 50 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 55 mm |
| Typ kuwety: | Large cuvette |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 55 x 55 x 52.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 52.5 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | Szkło |