Kuwety do pomiaru absorbancji, UV
Treść:
1
Numer produktu:
9144301
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, UV"
| Długość fali: | 260...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 10 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 3500 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 6030-UV-10-531 |
| Pojemność: | 3,500 µl |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość wewnętrzna: | 9.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Makro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 45 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 45 mm |