Kuwety do pomiaru absorbancji, przepływowe, zakres UV
Treść:
1
Numer produktu:
6242811
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, przepływowe, zakres UV"
Zakres: od 200 do 2500 nm
Materiał optyczny: Quartz High Performance
* Gwintowane tuleje M 6 x 1 i rurki z FEP (śred. zewn. 1,9 mm, śred. wewn. 1,1 mm, dł. 500 mm)
Materiał optyczny: Quartz High Performance
* Gwintowane tuleje M 6 x 1 i rurki z FEP (śred. zewn. 1,9 mm, śred. wewn. 1,1 mm, dł. 500 mm)
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 50 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 52.5 mm |
| Maks. pojemność: | 2250 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 176-50-85-40 |
| Pojemność: | 2,250 µl |
| Szerokość wewnętrzna: | 4 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41121813 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 52.5 x 38.5 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 38.5 mm |
| Wysokość środka: | 8.5 mm |