Kuwety do pomiaru absorbancji, przepływowe, zakres UV, 2 gwintowane złącza
Treść:
1
Numer produktu:
6059697
Informacje dot. produktu "Kuwety do pomiaru absorbancji, przepływowe, zakres UV, 2 gwintowane złącza"
Gwintowane tuleje M 6 x 1 i rurki z FEP (śred. zewn. 1,9 mm, śred. wewn. 1,1 mm, dł. 500 mm).
| Długość fali: | 200...2500 nm |
|---|---|
| Długość ścieżki: | 5 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Maks. pojemność: | 195 µl |
| Materiał: | Szkło kwarcowe |
| Numer artykułu producenta: | 1767005-15-40 |
| Pojemność: | 195 µl |
| Szerokość wewnętrzna: | 3.5 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 12.5 mm |
| Typ kuwety: | Pół-mikro |
| UNSPSC: | 41-12-18-13 |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 12.5 x 12.5 x 35 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 35 mm |
| Wysokość środka: | 15 mm |